Zľavoš.sk - zľavy

každý deň prinášame nové zľavy až do 90%

Zľavoš na dnes čviriká 3844 zliav.

ČertovskéZľavy.sk

URL: www.certovskezlavy.sk

46 % priemerná výška zľavy

1 886 187 € ušetrených

102 221 predaných kupónov dokopy

3832 zliav doteraz. Z toho 252 aktívnych

27 priemerne predaných kupónov na zľavu

2 zliav priemerne za deň

Na Zľavoš.sk od 07.11. 2011

Aké sú vaše skúsenosti so serverom ČertovskéZľavy.sk?

Kúpili ste si kupón? Využili ste zľavu? Podeľte sa o vaše skúsenosti

Aktívne zľavy od ČertovskéZľavy.sk

Zľava Sada 4 ks fotomagnetiek za najlepšiu cenu na trhu, len 3 €! Doprajte si štýlový doplnok do bytu! Fotomagnetka, vyrobená priamo z Vašej vlastnej fotografie skrášli priestor a zároveň Vám vždy pripomenie nezabudnuteľné zážitky a chvíle!

Sada 4 ks fotomagnetiek za najlepšiu cenu na trhu, len 3 €! Doprajte si štýlový doplnok do bytu! Fotomagnetka, vyrobená priamo z Vašej vlastnej fotografie skrášli priestor a zároveň Vám vždy pripomenie nezabudnuteľné zážitky a chvíle!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 7,50 €
3,00 €
zľava
60%
kúpené: 183x     koniec za: 0d 1h
Zľava Radi maškrtíte a snívate o tom, že čokoláda by mohla na Vašej svadbe či oslave tiecť namiesto vody vo fontáne? Prekvapte svojich hostí niečím mimoriadnym so zľavou 40%! Prenájom 3-poschodovej čokoládovej fontány teraz za úžasnú cenu, len 9 €!

Radi maškrtíte a snívate o tom, že čokoláda by mohla na Vašej svadbe či oslave tiecť namiesto vody vo fontáne? Prekvapte svojich hostí niečím mimoriadnym so zľavou 40%! Prenájom 3-poschodovej čokoládovej fontány teraz za úžasnú cenu, len 9 €!

Žilina, Bytča       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 15,00 €
9,00 €
zľava
40%
kúpené: 8x     koniec za: 0d 2h
Zľava Bezpečný. Moderný. Jednoduchý. Ekologický. Ekonomický. Hygienický. Toto sú slová, ktoré vystihujú MoonCup menštruačný kalíšok! Dámy spríjemnite si obdobie menštruácie s našim kalíškom len za 7,99 € s poštovným a balným v cene!

Bezpečný. Moderný. Jednoduchý. Ekologický. Ekonomický. Hygienický. Toto sú slová, ktoré vystihujú MoonCup menštruačný kalíšok! Dámy spríjemnite si obdobie menštruácie s našim kalíškom len za 7,99 € s poštovným a balným v cene!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 17,99 €
7,99 €
zľava
56%
kúpené: 23x     koniec za: 1d 2h
Zľava Hlavice pre dokonalú zubnú hygienu - kompatibilné s Braun Oral-B teraz za 6,90 €! Zbavia povlaku a vyčistia aj zle prístupné medzizubné miesta, teraz so skvelou zľavou 51%!

Hlavice pre dokonalú zubnú hygienu - kompatibilné s Braun Oral-B teraz za 6,90 €! Zbavia povlaku a vyčistia aj zle prístupné medzizubné miesta, teraz so skvelou zľavou 51%!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 13,80 €
6,90 €
zľava
50%
kúpené: 20x     koniec za: 0d 2h
Zľava Každá z nás by prijala o čosi pevnejšiu pokožku, mladší vzhľad, menej viditeľné póry, nenápadnejšie vrásky či žiarivejší odtieň pleti. Jednou z možností je neinvazívny chemický peeling, ktorý Vám ponúkame v Salóne Bianka len za 7 €!

Každá z nás by prijala o čosi pevnejšiu pokožku, mladší vzhľad, menej viditeľné póry, nenápadnejšie vrásky či žiarivejší odtieň pleti. Jednou z možností je neinvazívny chemický peeling, ktorý Vám ponúkame v Salóne Bianka len za 7 €!

Žilina       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 18,50 €
7,00 €
zľava
62%
kúpené: 19x     koniec za: 0d 1h
Zľava Chýba Vám adrenalínová zábava? Ponúkame zľavu 54% na rafting na umelom vodnom kanáli v Areáli vodných športov v Liptovskom Mikuláši - špičke na svetovej úrovni alebo rafting - splav rieky Váh len za 25,90 €!

Chýba Vám adrenalínová zábava? Ponúkame zľavu 54% na rafting na umelom vodnom kanáli v Areáli vodných športov v Liptovskom Mikuláši - špičke na svetovej úrovni alebo rafting - splav rieky Váh len za 25,90 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 56,00 €
25,90 €
zľava
54%
kúpené: 9x     koniec za: 0d 1h
Zľava Zbavte sa vlhkosti vo Vašom byte, dome či kancelárii raz a navždy! Pohlcovač vlhkosti je efektívny, bezpečný, opakovane použiteľný a cenovo dostupný spôsob ako absorbovať prebytočnú vlhkosť zo vzduchu, aby sa zabránilo vlhkosti a pliesniam.

Zbavte sa vlhkosti vo Vašom byte, dome či kancelárii raz a navždy! Pohlcovač vlhkosti je efektívny, bezpečný, opakovane použiteľný a cenovo dostupný spôsob ako absorbovať prebytočnú vlhkosť zo vzduchu, aby sa zabránilo vlhkosti a pliesniam.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 11,80 €
6,90 €
zľava
42%
kúpené: 12x     koniec za: 0d 1h
Zľava Magický hrnček s vlastným obrázkom len za 6,50 €! Originálne prekvapenie pre každého - magický hrnček, ktorý po naplnení horúceho nápoja odkryje obrázok.Vychutnajte si čaro teplého čaju alebo kávy! Dostupný aj v hravej ružovej farbe!

Magický hrnček s vlastným obrázkom len za 6,50 €! Originálne prekvapenie pre každého - magický hrnček, ktorý po naplnení horúceho nápoja odkryje obrázok.Vychutnajte si čaro teplého čaju alebo kávy! Dostupný aj v hravej ružovej farbe!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 10,90 €
6,50 €
zľava
40%
kúpené: 116x     koniec za: 0d 1h
Zľava 8-dňový poznávací zájazd do Kappadokie a na Tureckú riviéru s dopravou letecky so zľavou až do 41%! Užite si teplné slnečné lúče,  tureckú históriu, prírodné krásy a rozmanitosť života zblízka! Dostupné 3 termíny už od 179 €!

8-dňový poznávací zájazd do Kappadokie a na Tureckú riviéru s dopravou letecky so zľavou až do 41%! Užite si teplné slnečné lúče, tureckú históriu, prírodné krásy a rozmanitosť života zblízka! Dostupné 3 termíny už od 179 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 299,00 €
179,00 €
zľava
40%
kúpené: 4x     koniec za: 0d 2h
Zľava Navštívte s nami a s CK Legiotour veľkonočnú Viedeň a jej tradičné veľkonočné trhy. Celodenný zájazd do Viedne len za 16,90 €. Nechajte sa očariť príjemnou veľkonočnou atmosférou historickej Viedne.

Navštívte s nami a s CK Legiotour veľkonočnú Viedeň a jej tradičné veľkonočné trhy. Celodenný zájazd do Viedne len za 16,90 €. Nechajte sa očariť príjemnou veľkonočnou atmosférou historickej Viedne.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 26,50 €
16,90 €
zľava
36%
kúpené: 4x     koniec za: 0d 2h
Zľava Bojujte proti celulitíde a tukom! Celluless Vám pomôže! Inovatívny prístroj, pomocou ktorého môžete masírovať pokožku Vášho tela a zbaviť sa tak prejavov celulitídy a nadbytočného tuku! Teraz len za 22,99 €! S poštovným a balným v cene!

Bojujte proti celulitíde a tukom! Celluless Vám pomôže! Inovatívny prístroj, pomocou ktorého môžete masírovať pokožku Vášho tela a zbaviť sa tak prejavov celulitídy a nadbytočného tuku! Teraz len za 22,99 €! S poštovným a balným v cene!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 49,99 €
22,99 €
zľava
54%
kúpené: 8x     koniec za: 1d 2h
Zľava Navštívte najkrajšiu farebnú lagúnu Európy! Užite si romantický 4-dňový zájazd do Benátok. Doprava autobusom, hotelové ubytovanie s raňajkami, sprievodca a všetky krásy, ktoré Vám čarovné Benátky ponúkajú! Teraz len za 109 €!

Navštívte najkrajšiu farebnú lagúnu Európy! Užite si romantický 4-dňový zájazd do Benátok. Doprava autobusom, hotelové ubytovanie s raňajkami, sprievodca a všetky krásy, ktoré Vám čarovné Benátky ponúkajú! Teraz len za 109 €!

Bratislava, Nitra, Trnava       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 179,00 €
109,00 €
zľava
39%
kúpené: 4x     koniec za: 0d 2h
Zľava Každá žena chce byť krásna! A to aj pred svojimi polovičkami. Dámy, doprajte si sexi spodné prádlo, z ktorého Váš manžel či priateľ zošalie! Ponúkame Vám na výber z dvoch kolekcií, Sofia alebo Victoria už od 3,99 € s poštovným a balným v cene!

Každá žena chce byť krásna! A to aj pred svojimi polovičkami. Dámy, doprajte si sexi spodné prádlo, z ktorého Váš manžel či priateľ zošalie! Ponúkame Vám na výber z dvoch kolekcií, Sofia alebo Victoria už od 3,99 € s poštovným a balným v cene!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 7,99 €
4,99 €
zľava
38%
kúpené: 16x     koniec za: 0d 2h
Zľava Jednodňový zájazd do Budapešti s návštevou najväčšieho morského akvária v Strednej Európe - Tropicaria s prehliadkou centra Budapešti so sprievodcom. Teraz so zľavou 46% len za 19,50€ !

Jednodňový zájazd do Budapešti s návštevou najväčšieho morského akvária v Strednej Európe - Tropicaria s prehliadkou centra Budapešti so sprievodcom. Teraz so zľavou 46% len za 19,50€ !

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 35,50 €
19,50 €
zľava
45%
kúpené: 4x     koniec za: 2d 2h
Zľava Dizajnové hodiny v striebornom ráme a lá Salvador Dalí - originálny doplnok pre Váš moderný interiér teraz so zľavou až 37%! Extravagantné roztekajúce sa hodiny dokonale vylepšia vzhľad Vašej modernej domácnosti. Vhodné aj ako darček!

Dizajnové hodiny v striebornom ráme a lá Salvador Dalí - originálny doplnok pre Váš moderný interiér teraz so zľavou až 37%! Extravagantné roztekajúce sa hodiny dokonale vylepšia vzhľad Vašej modernej domácnosti. Vhodné aj ako darček!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 21,80 €
13,90 €
zľava
36%
kúpené: 6x     koniec za: 0d 2h
Zľava Ponúkame Vám niečo neuveriteľné! Niečo, čo obsahuje veľa vitamínov a minerálov, viac ako 5000 enzýmov a je to vhodné pre vegetariánov aj vegánov! Ste zvedaví? Hovoríme o včeľom pele! Dnes ho môžte získať za neuveriteľne dobrú cenu len 8,90 €!

Ponúkame Vám niečo neuveriteľné! Niečo, čo obsahuje veľa vitamínov a minerálov, viac ako 5000 enzýmov a je to vhodné pre vegetariánov aj vegánov! Ste zvedaví? Hovoríme o včeľom pele! Dnes ho môžte získať za neuveriteľne dobrú cenu len 8,90 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 17,80 €
8,90 €
zľava
50%
kúpené: 6x     koniec za: 0d 2h
Zľava Vaše zážitky zvečnené na fotografiách dostanú podobu ozajstnej knihy. Skvelý tip na uchovanie spomienok alebo originálny darček so skvelou zľavou až do 75%! Originálna fotokniha alebo fotozošit už od 7,90 € a potlač vonkajších dosiek ZADARMO!

Vaše zážitky zvečnené na fotografiách dostanú podobu ozajstnej knihy. Skvelý tip na uchovanie spomienok alebo originálny darček so skvelou zľavou až do 75%! Originálna fotokniha alebo fotozošit už od 7,90 € a potlač vonkajších dosiek ZADARMO!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 28,00 €
7,90 €
zľava
72%
kúpené: 12x     koniec za: 2d 2h
Zľava Veselý hračkársky telefón Talking Tom alebo Frozen svieti, opakuje zvuky, rozpráva veselé príbehy a vyhráva pesničky. A to všetko v angličtine, ktorú sa Vaše deti naučia formou hry. Teraz za fantastickú cenu, len 5,50 €!

Veselý hračkársky telefón Talking Tom alebo Frozen svieti, opakuje zvuky, rozpráva veselé príbehy a vyhráva pesničky. A to všetko v angličtine, ktorú sa Vaše deti naučia formou hry. Teraz za fantastickú cenu, len 5,50 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 10,90 €
5,50 €
zľava
50%
kúpené: 21x     koniec za: 0d 2h
Zľava Čas je dôležitý! Pomôžte Vašej drahej ustriehnuť si jeho rýchly let s našimi jedinečnými a štýlovými hodinkami s imitáciou dreva, ktoré Vám ponúkame za jedinečnú cenu len 6,99 €!

Čas je dôležitý! Pomôžte Vašej drahej ustriehnuť si jeho rýchly let s našimi jedinečnými a štýlovými hodinkami s imitáciou dreva, ktoré Vám ponúkame za jedinečnú cenu len 6,99 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 14,90 €
6,99 €
zľava
53%
kúpené: 27x     koniec za: 0d 2h
Zľava PEN CAM! Jedinečné pero, ktoré si hravo poradí s písaním, fotografovaním a nahrávaním zvuku a videa! Vy teraz môžte získať tohto multifunkčného pomocníka za neuveriteľnú cenu len 14,99 €! S poštovným a balným v cene!

PEN CAM! Jedinečné pero, ktoré si hravo poradí s písaním, fotografovaním a nahrávaním zvuku a videa! Vy teraz môžte získať tohto multifunkčného pomocníka za neuveriteľnú cenu len 14,99 €! S poštovným a balným v cene!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 39,99 €
14,99 €
zľava
63%
kúpené: 6x     koniec za: 2d 2h
Zľava Dámske náramkové hodinky v nápaditom retro dizajne, ktoré si určite zamilujete teraz len za 5,8 € vrátane poštovného. Potešte seba alebo niekoho blízkeho, pretože dokonalosť tvoria maličkosti!

Dámske náramkové hodinky v nápaditom retro dizajne, ktoré si určite zamilujete teraz len za 5,8 € vrátane poštovného. Potešte seba alebo niekoho blízkeho, pretože dokonalosť tvoria maličkosti!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 15,40 €
5,80 €
zľava
62%
kúpené: 13x     koniec za: 0d 2h
Zľava Úžasných 16,50 € za exkluzívne gélové nechty s francúzskou manikúrou! Dotvorte svoju vizáž upravenými nechtami, ktoré budú pôsobiť prirodzene a elegantne v salóne Evelyn Style so zľavou až 45%.

Úžasných 16,50 € za exkluzívne gélové nechty s francúzskou manikúrou! Dotvorte svoju vizáž upravenými nechtami, ktoré budú pôsobiť prirodzene a elegantne v salóne Evelyn Style so zľavou až 45%.

Žilina       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 30,00 €
16,50 €
zľava
45%
kúpené: 11x     koniec za: 0d 2h
Zľava Dvojtýždňový prázdninový jazykový pobyt pre mládež v  Barcelone teraz len za 927 €! Doprajte Vašim deťom super letný prázdninový tábor s kvalitným jazykovým kurzom španielčiny! Teraz zaplatíte iba 50€ a zbytok doplatíte priamo v agentúre!

Dvojtýždňový prázdninový jazykový pobyt pre mládež v Barcelone teraz len za 927 €! Doprajte Vašim deťom super letný prázdninový tábor s kvalitným jazykovým kurzom španielčiny! Teraz zaplatíte iba 50€ a zbytok doplatíte priamo v agentúre!

Žilina       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 150,00 €
50,00 €
zľava
67%
kúpené: 3x     koniec za: 0d 2h
Zľava Kvalitné bambusové legíny s vysokým pásom v elegantnej čiernej farbe len teraz za fantastickú cenu iba 4,99 €! Nadčasový módny doplnok, ktorý je pohodlný a sexi zároveň! Čierne legíny nemôžu chýbať v šatníku žiadnej modernej ženy.

Kvalitné bambusové legíny s vysokým pásom v elegantnej čiernej farbe len teraz za fantastickú cenu iba 4,99 €! Nadčasový módny doplnok, ktorý je pohodlný a sexi zároveň! Čierne legíny nemôžu chýbať v šatníku žiadnej modernej ženy.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 9,90 €
4,99 €
zľava
50%
kúpené: 15x     koniec za: 0d 2h
Zľava Máte radi turistiku? Často sa nachádzate ďaleko od elektrickej energie? Máme pre Vás skvelú pomôcku solárnu nabíjačku POWER BANK alebo pohotovostnú nabíjačku POWER BANK, s ktorou už nikdy neostanete s vybitým telefónom, tabletom či MP3 prehrávačom.

Máte radi turistiku? Často sa nachádzate ďaleko od elektrickej energie? Máme pre Vás skvelú pomôcku solárnu nabíjačku POWER BANK alebo pohotovostnú nabíjačku POWER BANK, s ktorou už nikdy neostanete s vybitým telefónom, tabletom či MP3 prehrávačom.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 11,90 €
3,90 €
zľava
67%
kúpené: 9x     koniec za: 0d 2h
Zľava Dlhé a husté 3D mihalnice pre Váš zvodný pohľad len za 16,90 €! Dajte Vášmu oku iskru a Vášmu pohľadu neodolateľnosť v salóne Sofia v Žiline. Zvodný a prirodzene vyzerajúci pohľad kedykoľvek a bez námahy so zľavou 58%!

Dlhé a husté 3D mihalnice pre Váš zvodný pohľad len za 16,90 €! Dajte Vášmu oku iskru a Vášmu pohľadu neodolateľnosť v salóne Sofia v Žiline. Zvodný a prirodzene vyzerajúci pohľad kedykoľvek a bez námahy so zľavou 58%!

Žilina       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 40,00 €
16,90 €
zľava
58%
kúpené: 31x     koniec za: 0d 2h
Zľava Zmývateľné farby na vlasy - HOT HUEZ - 4 kusy len za 3,90 €! Vytvorte si každý deň nový účes a oslňte inou farbou vlasov. Fantázii sa medze nekladú. Skvelé oživenie vlasov pre každú malú i veľkú parádnicu so zľavou 51%!

Zmývateľné farby na vlasy - HOT HUEZ - 4 kusy len za 3,90 €! Vytvorte si každý deň nový účes a oslňte inou farbou vlasov. Fantázii sa medze nekladú. Skvelé oživenie vlasov pre každú malú i veľkú parádnicu so zľavou 51%!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 7,90 €
3,90 €
zľava
51%
kúpené: 16x     koniec za: 0d 2h
Zľava Objavte podvodný svet priamo u Vás doma vďaka samočistiacemu akváriu My Fun Fish s fantastickou zľavou až 53%. Funguje na princípe gravitačného čistenia vody a navyše ho veľmi jednoducho zložíte.

Objavte podvodný svet priamo u Vás doma vďaka samočistiacemu akváriu My Fun Fish s fantastickou zľavou až 53%. Funguje na princípe gravitačného čistenia vody a navyše ho veľmi jednoducho zložíte.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 17,90 €
8,50 €
zľava
53%
kúpené: 8x     koniec za: 0d 2h
Zľava Vyskúšajte zázračné bieliace pero Dazzling White, ktoré vybieli Vaše zuby až o 4 odtiene za 1 týždeň! Teraz s čertovsky dobrou zľavou 50%!. Dazzling White je overený bojovník proti zažltnutým zubom spôsobeným či už vplyvom fajčenia alebo pitím kávy.

Vyskúšajte zázračné bieliace pero Dazzling White, ktoré vybieli Vaše zuby až o 4 odtiene za 1 týždeň! Teraz s čertovsky dobrou zľavou 50%!. Dazzling White je overený bojovník proti zažltnutým zubom spôsobeným či už vplyvom fajčenia alebo pitím kávy.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 13,00 €
6,50 €
zľava
50%
kúpené: 6x     koniec za: 0d 2h
Zľava Kórejská čierna maska na čistenie pórov 10 kusov len za 6,90 €! Kórejská pleťová maska je vysoko efektívna, obsahuje aktívne bambusové uhlie, ktoré dokáže s pleťou zázraky a dnes Vám ju ponúkame so zľavou až 62%!

Kórejská čierna maska na čistenie pórov 10 kusov len za 6,90 €! Kórejská pleťová maska je vysoko efektívna, obsahuje aktívne bambusové uhlie, ktoré dokáže s pleťou zázraky a dnes Vám ju ponúkame so zľavou až 62%!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 17,90 €
6,90 €
zľava
61%
kúpené: 25x     koniec za: 0d 2h
Zľava Pre dokonalú párty praktický pomocník do Vašej kuchyne na prípravu sushi len za 7,90 €! Vhodný tiež na prípravu rôznych mäsových, zeleninových alebo ovocných roliek!

Pre dokonalú párty praktický pomocník do Vašej kuchyne na prípravu sushi len za 7,90 €! Vhodný tiež na prípravu rôznych mäsových, zeleninových alebo ovocných roliek!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 15,90 €
7,90 €
zľava
50%
kúpené: 9x     koniec za: 0d 2h
Zľava Unikátny pomocník do mrazivých dní! Škrabka na sklo auta s teplou rukavicou len za 4,99 € aj s poštovným. Už si nemusíte špiniť ruky a mrznúť pri rannom škrabaní okien s našou 51% zľavou.

Unikátny pomocník do mrazivých dní! Škrabka na sklo auta s teplou rukavicou len za 4,99 € aj s poštovným. Už si nemusíte špiniť ruky a mrznúť pri rannom škrabaní okien s našou 51% zľavou.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 9,99 €
4,99 €
zľava
50%
kúpené: 6x     koniec za: 0d 2h
Zľava Vypnite a zrelaxujte v Hoteli Gaudio***! Ubytovanie na dva alebo tri dni pre 2 osoby s 3-chodovou večerou a vstupom do wellness už od 47 €! Využite svoj voľný čas, zrelaxujte v modernom hoteli a užite si našu metropolu so zľavou až do 51%!

Vypnite a zrelaxujte v Hoteli Gaudio***! Ubytovanie na dva alebo tri dni pre 2 osoby s 3-chodovou večerou a vstupom do wellness už od 47 €! Využite svoj voľný čas, zrelaxujte v modernom hoteli a užite si našu metropolu so zľavou až do 51%!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 100,00 €
47,00 €
zľava
53%
kúpené: 31x     koniec za: 0d 2h
Zľava Naučte sa cudzí jazyk rýchlo a ľahko v pohodlí domova! 6 alebo 12 mesačný kurz anglického, nemeckého alebo francúzskeho jazyka s certifikátom od jednotky e-learningu na trhu! Učenie pomocou interaktívnych a multimediálnych prvkou teraz už od 19 €!

Naučte sa cudzí jazyk rýchlo a ľahko v pohodlí domova! 6 alebo 12 mesačný kurz anglického, nemeckého alebo francúzskeho jazyka s certifikátom od jednotky e-learningu na trhu! Učenie pomocou interaktívnych a multimediálnych prvkou teraz už od 19 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 110,00 €
19,00 €
zľava
83%
kúpené: 31x     koniec za: 0d 2h
Zľava Zima klope na dvere a či už ju máte radi alebo nie, aj tak potrebujete niečo, čo Vám kvalitne zohreje Vaše ruky! Zaobstarajte si elegantné kožené rukavice, ktoré udržia Vaše ruky v teple so zľavou 54%! Teraz za jedinečnú cenu len 7,90 €!

Zima klope na dvere a či už ju máte radi alebo nie, aj tak potrebujete niečo, čo Vám kvalitne zohreje Vaše ruky! Zaobstarajte si elegantné kožené rukavice, ktoré udržia Vaše ruky v teple so zľavou 54%! Teraz za jedinečnú cenu len 7,90 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 16,99 €
7,90 €
zľava
54%
kúpené: 87x     koniec za: 0d 2h
Zľava Niekedy robíte v živote rozhodnutia a niekedy rozhodnutia robia Vás! Rozhodnite sa pre mladosť a  krásu a príďte do štúdia JEIN, kde Vám ponúkame vitamínovú mezoterapiu za skvelú cenu len 68,90 €!

Niekedy robíte v živote rozhodnutia a niekedy rozhodnutia robia Vás! Rozhodnite sa pre mladosť a krásu a príďte do štúdia JEIN, kde Vám ponúkame vitamínovú mezoterapiu za skvelú cenu len 68,90 €!

Bratislava       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 160,00 €
68,90 €
zľava
57%
kúpené: 7x     koniec za: 54d 1h
Zľava Vylepšite Vaše metódy na chudnutie! Pomôžte si vo svojom boji s tukovými vankúšikmi správnym oblečením. Nahoďte sa do neoprénových nohavíc a chudnite 4x rýchlejšie. H-SHAPERS za výnimočnú cenu, len 8,99 €!

Vylepšite Vaše metódy na chudnutie! Pomôžte si vo svojom boji s tukovými vankúšikmi správnym oblečením. Nahoďte sa do neoprénových nohavíc a chudnite 4x rýchlejšie. H-SHAPERS za výnimočnú cenu, len 8,99 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 29,90 €
8,99 €
zľava
70%
kúpené: 19x     koniec za: 0d 2h
Zľava Celodenný zájazd do Budapešti spojený s prehliadkou mesta so sprievodcom a návštevou podmorského sveta - Tropicarium Oceanarium len za 18,90 €! Nezabudnuteľné zážitky, bezprostredná blízkosť exotických zvierat, zážitok pre detské i dospelé oči.

Celodenný zájazd do Budapešti spojený s prehliadkou mesta so sprievodcom a návštevou podmorského sveta - Tropicarium Oceanarium len za 18,90 €! Nezabudnuteľné zážitky, bezprostredná blízkosť exotických zvierat, zážitok pre detské i dospelé oči.

Bratislava, Nitra, Trnava       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 24,90 €
18,90 €
zľava
24%
kúpené: 18x     koniec za: 0d 2h
Zľava 5-dňový poznávací zájazd do Amsterdamu, mestečka Bruggy a na výstavu kvetov Keukenhof len za 169 €! Doprajte sebe alebo svojím blízkym zájazd, na ktorý budú ešte dlho spomínať. Spoznajte tak krásy krajiny tulipánov a veterných mlynov.

5-dňový poznávací zájazd do Amsterdamu, mestečka Bruggy a na výstavu kvetov Keukenhof len za 169 €! Doprajte sebe alebo svojím blízkym zájazd, na ktorý budú ešte dlho spomínať. Spoznajte tak krásy krajiny tulipánov a veterných mlynov.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 249,00 €
169,00 €
zľava
32%
kúpené: 6x     koniec za: 0d 2h
Zľava Nočná a denná clona do auta HD VISION VISOR pre lepší výhľad pri ostrému slnku, ale aj v tme, pri hmle, či daždi. Využite zľavu až 62% a kúpte si tohto pomocníka do auta. Teraz za úžasných 9,49 € s poštovným v cene!

Nočná a denná clona do auta HD VISION VISOR pre lepší výhľad pri ostrému slnku, ale aj v tme, pri hmle, či daždi. Využite zľavu až 62% a kúpte si tohto pomocníka do auta. Teraz za úžasných 9,49 € s poštovným v cene!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 24,90 €
9,49 €
zľava
62%
kúpené: 8x     koniec za: 0d 2h
Zľava Užite si kúpeľ s našou konopnou soľou do kúpeľa! Túto jedinečnú soľ pre relaxáciu a regeneráciu organizmu Vám ponúkame s čertovsky dobrou zľavou až 50%! Využite túto ponuku a nechajte sa hýčkať vo vani so skvelou cenou len 5,90 €!

Užite si kúpeľ s našou konopnou soľou do kúpeľa! Túto jedinečnú soľ pre relaxáciu a regeneráciu organizmu Vám ponúkame s čertovsky dobrou zľavou až 50%! Využite túto ponuku a nechajte sa hýčkať vo vani so skvelou cenou len 5,90 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 11,80 €
5,90 €
zľava
50%
kúpené: 13x     koniec za: 0d 2h
Zľava Hodovali ste cez sviatky do sýtosti, nalepili sa na Vás vianočné kilá a teraz sa potrebujete dostať rýchlo opäť do formy? Máme pre Vás riešenie! Mesačný prenájom diétneho trénera teraz s neodolateľnou zľavou až 63%!

Hodovali ste cez sviatky do sýtosti, nalepili sa na Vás vianočné kilá a teraz sa potrebujete dostať rýchlo opäť do formy? Máme pre Vás riešenie! Mesačný prenájom diétneho trénera teraz s neodolateľnou zľavou až 63%!

Bratislava       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 399,00 €
149,00 €
zľava
63%
kúpené: 4x     koniec za: 0d 2h
Zľava Zľava 51% na 10-hodinový alebo 5-hodinový kurz jazdenia na koni vrátane vychádzok v okolitých lesoch. Doprajte sebe alebo svojim deťom pohľad na svet z konského chrbta, nadýchajte sa čerstvého vzduchu a kochajte sa krásou prírody.

Zľava 51% na 10-hodinový alebo 5-hodinový kurz jazdenia na koni vrátane vychádzok v okolitých lesoch. Doprajte sebe alebo svojim deťom pohľad na svet z konského chrbta, nadýchajte sa čerstvého vzduchu a kochajte sa krásou prírody.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 100,00 €
49,90 €
zľava
50%
kúpené: 14x     koniec za: 0d 2h
Zľava Čerstvá šťava na každý deň! Nemusíte nikam chodiť, čerstvé šťavy UGO dorazia až k Vám domov! Je len na Vás, či sa rozhodnete pre jedno balenie alebo rovno týždenné či mesačné balenie! Zdravie a vitalita vo fľaši pre Vás teraz so zľavou až 30%!

Čerstvá šťava na každý deň! Nemusíte nikam chodiť, čerstvé šťavy UGO dorazia až k Vám domov! Je len na Vás, či sa rozhodnete pre jedno balenie alebo rovno týždenné či mesačné balenie! Zdravie a vitalita vo fľaši pre Vás teraz so zľavou až 30%!

Bratislava, Dunajská Streda, Senec       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 1,99 €
1,70 €
zľava
15%
kúpené: 17x     koniec za: 0d 2h
Zľava Zažite atmosféru Salzburgu - druhého najnavštevovanejšieho mesta v Rakúsku, s návštevou jednej z najkrajších dediniek na svete, prehliadkou mesta a s plavbou po Wolfgangsee. Len za 109 € na 2 dni pre 1 osobu vrátane ubytovania v 3* hoteli!

Zažite atmosféru Salzburgu - druhého najnavštevovanejšieho mesta v Rakúsku, s návštevou jednej z najkrajších dediniek na svete, prehliadkou mesta a s plavbou po Wolfgangsee. Len za 109 € na 2 dni pre 1 osobu vrátane ubytovania v 3* hoteli!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 169,00 €
109,00 €
zľava
36%
kúpené: 4x     koniec za: 0d 2h
Zľava Chcete mať pod kontrolou svoju batožinu, domáceho maznáčika, kabelku, kľúče od auta? Často zabúdate, kam ste položili svoje veci? S mini GPS lokátorom môžete byť viac bez obáv! Lokalizuje všetko, na čom Vám záleží! Len za 15,99 €!

Chcete mať pod kontrolou svoju batožinu, domáceho maznáčika, kabelku, kľúče od auta? Často zabúdate, kam ste položili svoje veci? S mini GPS lokátorom môžete byť viac bez obáv! Lokalizuje všetko, na čom Vám záleží! Len za 15,99 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 45,00 €
15,99 €
zľava
64%
kúpené: 4x     koniec za: 0d 2h
Zľava Buďte krásne nalíčená ihneď po prebudení. Nestrácajte čas každodenným líčením a nechajte si aplikovať permanentný make-up obočia čiarkovanou 3D metódou so zľavou až do 50%!

Buďte krásne nalíčená ihneď po prebudení. Nestrácajte čas každodenným líčením a nechajte si aplikovať permanentný make-up obočia čiarkovanou 3D metódou so zľavou až do 50%!

Žilina       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 125,00 €
62,50 €
zľava
50%
kúpené: 14x     koniec za: 0d 2h
Zľava Život začína nádychom a kyslík k svojmu životu stále potrebujeme. Ak ste fajčiar, študent či máte dýchacie problémy využite zľavu na oxygenoterapiu v trvaní 30 min. v Rehab studiu. Zažite úžasný príval energie a omlaďte si pleť za skvelých 3,60 €!

Život začína nádychom a kyslík k svojmu životu stále potrebujeme. Ak ste fajčiar, študent či máte dýchacie problémy využite zľavu na oxygenoterapiu v trvaní 30 min. v Rehab studiu. Zažite úžasný príval energie a omlaďte si pleť za skvelých 3,60 €!

Bratislava       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 10,00 €
3,60 €
zľava
64%
kúpené: 9x     koniec za: 0d 2h
Zľava Mladý zelený jačmeň v 100% kvalite už od 17,9€ ! Namiešajte si zdravý osviežujúci nápoj z vysoko kvalitného mladého zeleného jačmeňa a objavte jeho blahodárne účinky na Váš organizmus teraz so zľavou 50%!

Mladý zelený jačmeň v 100% kvalite už od 17,9€ ! Namiešajte si zdravý osviežujúci nápoj z vysoko kvalitného mladého zeleného jačmeňa a objavte jeho blahodárne účinky na Váš organizmus teraz so zľavou 50%!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 35,80 €
17,90 €
zľava
50%
kúpené: 7x     koniec za: 0d 2h
Zľava Doprajte si Aroma - relaxačnú masáž tváre alebo Aroma plus - relaxačnú masáž tváre, krku a dekoltu s čertovsky výhodnou zľavou až do 51%! Príďte na profesionálnu a príjemnú masáž do Centra oddychu a krásy v Prievidzi a buďte v okamihu krajšia!

Doprajte si Aroma - relaxačnú masáž tváre alebo Aroma plus - relaxačnú masáž tváre, krku a dekoltu s čertovsky výhodnou zľavou až do 51%! Príďte na profesionálnu a príjemnú masáž do Centra oddychu a krásy v Prievidzi a buďte v okamihu krajšia!

Prievidza       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 13,00 €
6,90 €
zľava
47%
kúpené: 19x     koniec za: 0d 1h
Zľava Elektrický pilník pre hebké chodidlá príjemné na dotyk. Odstráňte tvrdú a odumretú kožu na Vašich chodidlách jednoducho, rýchlo a efektívne za čertovsky dobrú cenu, iba 12,90 €! Ideálne aj ako darček pre Vašich blízkych.

Elektrický pilník pre hebké chodidlá príjemné na dotyk. Odstráňte tvrdú a odumretú kožu na Vašich chodidlách jednoducho, rýchlo a efektívne za čertovsky dobrú cenu, iba 12,90 €! Ideálne aj ako darček pre Vašich blízkych.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 25,80 €
12,90 €
zľava
50%
kúpené: 72x     koniec za: 0d 1h
Zľava Cíťte sa pohodlne a bezbolestne počas celého dňa! BACK MASSAGER Vám to umožní za neuveriteľne nízku cenu! Uľavte svojim svalom so zľavou až 58%!

Cíťte sa pohodlne a bezbolestne počas celého dňa! BACK MASSAGER Vám to umožní za neuveriteľne nízku cenu! Uľavte svojim svalom so zľavou až 58%!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 69,90 €
29,90 €
zľava
57%
kúpené: 13x     koniec za: 0d 1h
Zľava Už nemusíte siahať po najdôležitejšie funkcie do vrecka! Máte ich po ruke! Presnejšie na ruke! SMART WATCH si zamilujete ako každý a už sa ich nikdy nebudete chcieť vzdať! Vaše vlastné inteligentné hodinky môžte získať za skvelých 74,90 €!

Už nemusíte siahať po najdôležitejšie funkcie do vrecka! Máte ich po ruke! Presnejšie na ruke! SMART WATCH si zamilujete ako každý a už sa ich nikdy nebudete chcieť vzdať! Vaše vlastné inteligentné hodinky môžte získať za skvelých 74,90 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 199,00 €
74,90 €
zľava
62%
kúpené: 9x     koniec za: 0d 1h
Zľava Každý kávový nadšenec by to mal mať vo svojej kuchyni! Pýtate sa čo? No predsa mlynček na kávu! Ponúkame Vám originálny retro mlynček so zľavou 44% za neuveriteľnú cenu, len 8,99 €!

Každý kávový nadšenec by to mal mať vo svojej kuchyni! Pýtate sa čo? No predsa mlynček na kávu! Ponúkame Vám originálny retro mlynček so zľavou 44% za neuveriteľnú cenu, len 8,99 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 15,90 €
8,99 €
zľava
43%
kúpené: 36x     koniec za: 0d 1h
Zľava Cestujte pohodlne a štýlovo s našou 4-dielnou sadou cestovných tašiek teraz vo výraznej zľave len za 9,90 €! Sada obsahuje 4 kusy tašiek rôznych veľkostí, takže či ste sa vybrali len na krátky výlet alebo dlhú cestu, šikovné tašky Vám určite poslúžia

Cestujte pohodlne a štýlovo s našou 4-dielnou sadou cestovných tašiek teraz vo výraznej zľave len za 9,90 €! Sada obsahuje 4 kusy tašiek rôznych veľkostí, takže či ste sa vybrali len na krátky výlet alebo dlhú cestu, šikovné tašky Vám určite poslúžia

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 19,90 €
9,90 €
zľava
50%
kúpené: 20x     koniec za: 0d 1h
Zľava Ponuka pre pánov! Tri páry kvalitných značkových ponožiek BEVERLY HILLS POLO CLUB s antibakteriálnou úpravou teraz za fantastickú cenu, už od 4,90 €! Alebo si zvoľte výhodnejšie balenia - 6 párov za 8,90 € či 12 párov len za 17 €!

Ponuka pre pánov! Tri páry kvalitných značkových ponožiek BEVERLY HILLS POLO CLUB s antibakteriálnou úpravou teraz za fantastickú cenu, už od 4,90 €! Alebo si zvoľte výhodnejšie balenia - 6 párov za 8,90 € či 12 párov len za 17 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 12,99 €
4,90 €
zľava
62%
kúpené: 14x     koniec za: 0d 2h
Zľava Módny doplnok s hebkým a hrejivým pocitom pre každú slečnu a dámu! Len 5,49 € s poštovným za krásny kašmírový šál v rôznych farbách! Podčiarknite svoju krásu originálnym a štýlovým kašmírovým šálom alebo pašmínou už dnes so zľavou 47%.

Módny doplnok s hebkým a hrejivým pocitom pre každú slečnu a dámu! Len 5,49 € s poštovným za krásny kašmírový šál v rôznych farbách! Podčiarknite svoju krásu originálnym a štýlovým kašmírovým šálom alebo pašmínou už dnes so zľavou 47%.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 25,00 €
5,49 €
zľava
78%
kúpené: 7x     koniec za: 0d 2h
Zľava Fantastická stavebnica SpaceRail, ktorou urobíte radosť celej rodine už od 14,99 €! Premyslená guličkodráha vie zabaviť na dlhé hodiny, týždne i mesiace. SpaceRail ideálnou relaxáciou a spestrením domácej zábavy, teraz so zľavou až do 56%!

Fantastická stavebnica SpaceRail, ktorou urobíte radosť celej rodine už od 14,99 €! Premyslená guličkodráha vie zabaviť na dlhé hodiny, týždne i mesiace. SpaceRail ideálnou relaxáciou a spestrením domácej zábavy, teraz so zľavou až do 56%!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 33,99 €
14,99 €
zľava
56%
kúpené: 15x     koniec za: 0d 2h
Zľava Comfort Strutz – to je podpora pre klenbu Vášho chodidla len za 3,50 € vrátane dopravy! Táto vynikajúca pomôcka podporuje a pomáha absorbovať nárazy pri každom kroku a uľaví od bolesti kĺbov so super zľavou 65%!

Comfort Strutz – to je podpora pre klenbu Vášho chodidla len za 3,50 € vrátane dopravy! Táto vynikajúca pomôcka podporuje a pomáha absorbovať nárazy pri každom kroku a uľaví od bolesti kĺbov so super zľavou 65%!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 10,00 €
3,50 €
zľava
65%
kúpené: 36x     koniec za: 0d 2h
Zľava Nový účes a atraktívny styling s regeneráciou - exkluzívny balíček už od skvelých 14,50 €! Melírovanie, umývanie vlasov, masáž hlavy, kúra z placenty a profesionálny  STRIH so zľavou 59%. Zverte svoje vlasy do rúk profesionálov!

Nový účes a atraktívny styling s regeneráciou - exkluzívny balíček už od skvelých 14,50 €! Melírovanie, umývanie vlasov, masáž hlavy, kúra z placenty a profesionálny STRIH so zľavou 59%. Zverte svoje vlasy do rúk profesionálov!

Žilina       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 34,80 €
14,50 €
zľava
58%
kúpené: 16x     koniec za: 0d 2h
Zľava Máte málo miesta a priveľa vecí? Dajte ich do vákuových vriec. Sadu 4 veľkých alebo malých vákuových obalov na bezpečné uskladnenie vecí môžete mať teraz za vynikajúcu cenu, už od 5,90 €!

Máte málo miesta a priveľa vecí? Dajte ich do vákuových vriec. Sadu 4 veľkých alebo malých vákuových obalov na bezpečné uskladnenie vecí môžete mať teraz za vynikajúcu cenu, už od 5,90 €!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 11,80 €
5,90 €
zľava
50%
kúpené: 6x     koniec za: 2d 2h
Zľava Doprajte si pohľad na svet z konského chrbta. Na výber máte hodinovú jazdu alebo 2 hodiny jazdy na koni v okolitých lesoch Lieskovca! Okrem toho na Vás čaká zábava a starostlivosť o kone s možnosťou využitia kupónu do konca apríla 2016.

Doprajte si pohľad na svet z konského chrbta. Na výber máte hodinovú jazdu alebo 2 hodiny jazdy na koni v okolitých lesoch Lieskovca! Okrem toho na Vás čaká zábava a starostlivosť o kone s možnosťou využitia kupónu do konca apríla 2016.

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 15,00 €
8,50 €
zľava
43%
kúpené: 179x     koniec za: 0d 1h
Zľava Detoxikačné náplaste KINOKI len za 1,70 €! Vyskúšajte ázijskú metódu detoxikácie a očisty organizmu! Zbavte telo škodlivín so zľavou až 70%! Pri kúpe 3 balení získavate automaticky štvrté ZADARMO!

Detoxikačné náplaste KINOKI len za 1,70 €! Vyskúšajte ázijskú metódu detoxikácie a očisty organizmu! Zbavte telo škodlivín so zľavou až 70%! Pri kúpe 3 balení získavate automaticky štvrté ZADARMO!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 5,60 €
1,70 €
zľava
70%
kúpené: 57x     koniec za: 23d 2h
Zľava Skvelý zájazd na nádherné bavorské zámky na dva dni, teraz len za 119 €! Prežite víkend ako v rozprávke na bavorských zámkoch a vychutnajte si čarovnú alpskú prírodu, zaujímavý životný príbeh kráľa Ludwiga II a komfortné ubytovanie s raňajkami!

Skvelý zájazd na nádherné bavorské zámky na dva dni, teraz len za 119 €! Prežite víkend ako v rozprávke na bavorských zámkoch a vychutnajte si čarovnú alpskú prírodu, zaujímavý životný príbeh kráľa Ludwiga II a komfortné ubytovanie s raňajkami!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 170,00 €
119,00 €
zľava
30%
kúpené: 7x     koniec za: 0d 2h
Zľava Potrebujete zhodiť pár kíl alebo si jednoducho chcete prečistiť telo? Doprajte svojmu telu tú správnu dávku prírodných vitamínov, minerálov a vlákniny! Ponúkame Vám Chlorellu 200 g len za 14,90 € vrátane dopravy!

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo si jednoducho chcete prečistiť telo? Doprajte svojmu telu tú správnu dávku prírodných vitamínov, minerálov a vlákniny! Ponúkame Vám Chlorellu 200 g len za 14,90 € vrátane dopravy!

celé Slovensko       ČertovskéZľavy.sk
pôvodne: 29,90 €
14,90 €
zľava
50%
kúpené: 7x     koniec za: 0d 2h